טרק 3 השיניים

טרק קליל של 3 ימים בשמורת Tre Cime di Lavaredo

תאריך הטיולJuly 2018
משך הטיול3 ימים
עונה מומלצתאמצע יוני עד אמצע ספטמבר

כללי

רמת קושי: את טרק 3 השיניים עשיתי ביחד עם אשתי בשלושה ימים כך שניתן לעשות את המסלול עם מטיילים מתחילים וילדים. טייל מנוסה בכושר טוב יכול לעשות את כל המסלול גם ביום אחד אינטנסיבי.
הגעה: הגענו בטיסת אל על לוונציה (432$) ושכרנו רכב בשדה התעופה. נסענו ברכב לעירה Cortina d'Ampezzo שם ישנו לילה אחד. למחרת נסענו בבוקר ל Refugio Auronzo שם החננו את הרכב והתחלנו את הטרק.
כסף: באיטליה משתמשים ביורו, וביחס לטרקים אחרים הוא די יקר. הבקתות מפנקות ועולות בהתאם.
מזג אוויר: אנחנו עשינו את הטרק באמצע יולי, כך שהיה חמים ונעים, ביום הראשון אחה"צ ירד קצת גשם אבל זה היה אחרי שכבר הגענו לבקתה.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

יום ראשון

הליכה של 10.2 ק"מ מ Refugio Auronzo עד Talschlusshute עם עליה מצטברת של 287 מטר וירידה מצטברת של 1077 מטר:
בבוקר: הליכה של 5.2 ק"מ עם 277 מטר עליה ו198 מטר ירידה (כשעתיים וחצי הליכה) עד בקתת (Drei-Zinnen (Locatelli שם נאכל ארוחת צהריים.
אחה"צ: הליכה של 4.9 ק"מ עם 880 מטר ירידה (כשלוש שעות הליכה) עד Talschlusshute
נסענו ל Refugio Auronzo, החננו את האוטו והתחלנו ללכת. המסלול הולך על צד ההר וכבר מתחיל בנקודה גבוהה מאוד (2450 מטר) כך שניתן לראות את כל הפסגות האחרות של הדולומיטים. ההליכה מישורית וקלילה לאחר זמן קצר יורדת לעמק קטן ועולה שוב לקראת הבקתה של הפסקת הצהריים (Drei-Zinnen (Locatelli.
בבקתה מגישים אוכל רב ושתיה והיא מפוצצת אנשים. לאחר הארוחה התחלנו לרדת במורד העמק לכיוון הבקתה של הערב Talschlusshute. הירידה ארוכה (כמעט ק"מ גובה) אך יפה מאוד ובסופה מרגישים את הברכיים רועדות.
הגענו לבקתה בארבע אחה"צ ופינקנו את עצמנו עם כוס בירה. ארוחת ערב במקום לפי תפריט וארוחת בוקר בבופה מפנק.

יום שני

הליכה של 4.1 ק"מ עם עליה של 697 מטר (כארבע שעות הליכה)עד Zsigmondy Hutte
בהתחלה תכננו לישון ב Refugio Pian di Cengia, אבל כשבאנו להזמין, המקום כבר היה מלא.
התחלנו את הטיפוס לאחר ארוחת הבוקר, הנוף של העמק שנגלה מאחורינו ממש מקסים. הגענו לבקתה מלאה ורועשת לקראת ארוחת הצהריים. אכלנו וקיבלנו חדרים. המקום מקסים ובערב הרבה יותר שקט ומשפחתי. גם כאן יש ארוחת ערב לפי תפריט וארוחת בוקר מבופה.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

יום שלישי

הליכה של 8 ק"מ עם 517 מטר עליה ו 418 מטר ירידה מ Zsigmondy Hutte עד Refugio Auronzo.
הבוקר מתחיל עם עליה של 320 מטר הנפרשת על פני 2 ק"מ עד בקתת Refugio Pian di Cengia. לאחר הבקתה השביל יורד בתלילות ולאחר מכן במתינות ואז עולה שוב בתלילות עד שמגיע לבקתה Rifugio Carducci שממש מתחת ל -3 השיניים. מכאן השביל מישורי רחב ומפוצץ מטיילי יום עד הבקתה Refugio Auronzo שם השארנו את הרכב. הגענו בשעות הצהריים ואכלנו ארוחה במסעדה שמול האגם (ביציאה מהשמורה).

תגובות


התגובה שלך

יש לך מה להוסיף? רוצה לשאול את הכותב/ת שאלה? פשוט לזרוק מילה טובה?

בקשה קטנה - אין לבקש ייעוץ באופן פרטי, נסו לשאול שאלות כאן וכך המידע יהיה זמין לכולם
אנונימי ( להתחברות )